Bilgisayar

USB Flash Belleğe Nasıl Format Atılır?

Usb Flash Belleğe Nasıl Format Atılır
USB Flash Bellek Sıfırlama

USB formatlama ya da sıfırlama denilince akla ilk gelen şeylerden bir tanesi biçimlendirme yapmaktır ama bu kez sizlere gösterecek olduğum uygulama sayesinde flash belleklerinizi ilk aldığınız gündeki hale getirmenizi sağlayacak.

Hard Disk Low Level Format Tool, USB diskiniz ile bilgisayarınıza format attınız ve o flash diskinizi arabada müzik dinlemek için kullanıyorsunuz formattan sonra arabaya taktığınızda müzikleri açmayacaktır çünkü sürekli atacaktır ve flash belleğinizi açmayacaktır. Bunun nedeni ise format dosyalarının USB bellek içerisinde kalıntıları kalmasıdır bu uygulama sayesinde bunları kısa süre içerisinde temizleyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Darknet Üzerinden Uyuşturucu Kaçakçılığı.

Sizlere aşağıya bırakmış olduğum indirme linkinden hemen uygulamayı indirme yaparak kurunuz ardından uygulamayı açınız ve low-level format kısmına gelerek flash belleğinizi sıfırlamaya başlayabilirsiniz. Sıfırlama işlemi bittikten sonra flash belleğinizi biçimlendirme yapınız ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

HDD Low Level Format Tool
HDD Low Level Format Tool

Çılgın Admin

Sürekli olarak teknoloji hakkında bilgi girmeyi veya yardımcı olmasını seven biriyim kendimi geliştirerek günüm gelişmelerini sizlere sürekli sunacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı